ÖVRIGT / Speglar / Spegel 9201173
nr 920 1173
1800-tal, höjd: 59
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
450 kr
måndag 27 oktober 2014
kl 18:36:47
400 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
400 kr
400 kr (Budbetjänt)